Nejpůsobivější web v průmyslu má KOVONA SYSTEM Nejpůsobivější web v průmyslu má KOVONA SYSTEM Nejpůsobivější web v průmyslu má KOVONA SYSTEM Nejpůsobivější web v průmyslu má KOVONA SYSTEM Nejpůsobivější web v průmyslu má KOVONA SYSTEM


Vítěznou trofej za nejpůsobivější firemní web v průmyslu získala KOVONA SYSTEM z Českého Těšína


PRAHA  27.9.2021 - Nejpůsobivější firemní webové stránky v průmyslu mají za rok 2021 dle odborné poroty národní iniciativy Czech Industry Challenge podniky KOVONA SYSTEM (1. místo), Sev.en Energy (2. místo) a KOMTERM (3. místo). Za povedené zpracování kariérních stránek si odnesly ocenění společnosti Huisman Konstrukce a ČEPRO. Czech Industry Challenge má jako komunikační platforma za cíl zajišťovat průmyslovou osvětu u nástupnické generace a rovněž stimulovat průmyslové firmy k zavádění kreativní marketingové komunikace včetně inovativních řešení, které se týkají například webového prostoru nebo virtuální reality.

Pětičlenná odborná porota vedená Ditou Formánkovou z Czechitas ocenila u vítězného webu akciové společnosti KOVONA SYSTEM jeho živý dojem, přehlednost a rovněž nasazení kvalitních, dynamických videí. Shoda jednotlivých porotců panovala co do jeho výborného informačního obsahu i hezky zpracovaného seznamu nabízených benefitů pro zaměstnance. Celofiremní webové stránky od Sev.en Energy s.r.o. obsadily v těsném bodovém závěsu druhou příčku. Porota jejich web hodnotila jako velmi dynamický, čistý a designový. Obzvláště chválila nasazenou atraktivní animaci, důraz na hodnoty skupiny a také uživatelsky přívětivý dotazník na práci umístěný v kariérní sekci. U webových stránek rodinné firmy KOMTERM pro změnu hodnotitele nejvíce zaujalo integrované CTA tlačítko.

Porota rovněž hodnotila samostatnou kategorii Kariérních webových stránek, nicméně letos zlato nikomu neudělila. Z krásného stříbrného ocenění se i tak mohou radovat ve firmě Huisman Konstrukce, s.r.o., stejně jako v akciové společnosti ČEPRO z neméně významné bronzové pozice.

URL ODKAZY NA VÍTĚZNÉ WEBOVÉ PREZENTACE:
Celofiremní webové stránky

1. místo:  https://kovona.cz/
2. místo:  https://www.7energy.com/cz/
3. místo:  https://www.komterm.cz/

Kariérní webové stránky
1. místo:  neuděleno
2. místo:  https://prace-huisman.cz/
3. místo:  https://kariera.ceproas.cz/